قوانین و مقررات

فروشگاه اینترنتی سلامت کده شفا تابع قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف کنند گان می‌باشد، دریافت خدمات ارائه شده توسط “سلامت کده شفا” به معنی آگاه بدون پذیرش شرایط و قوانین استفاده از فروشگاه “سلامت کده شفا” از سوی کاربران می‌باشد .

در صورت تغییرات در قوانین سایت تغییرات اعمال شده در این صفحه به نمایش در می‌آید و استفاده مسمتر از خدمات سایت به منزله پذیرش قوانین است.

سفارش کالا

فروشگاه اینترنتی سلامت کده شفا، سفارشات کاربران را آنلاین دریافت کرده و بعد از انجام مراحل سفارش و پرداخت وجه به صورت آنلاین محصول موردنظر شما رابرای شما از طریق پیک موتوری در شهر تبریز و توسط پست در سایر شهرها ارسال می‌نماید.

پرداخت وجه سفارشات

پرداخت وجه فاکتور های سفارشات از طریق درگاه اینترنتی توسط تمامی کارت های عضو شتاب به صورت آنلاین صورت می‌پذیرد

ارسال کالا

بعد از ثبت سفارش توسط کاربر و پرداخت وجه فاکتور سفارشات “فروشگاه اینترنتی سلامت کده شفا ” اقدام به پردازش سفارش ، آماده سازی محصول و ارسال مرسوله به آدرس ثبت شده توسط کاربر می نماید. روش های ارسال کالا یا از طریق پست پیشتاز (تحویل از ۱ الی ۳ روز کاری) یا از طریق پست سفارشی ( تحویل از ۳ الی ۷ روز کاری) یا از طریق پیک موتوری (مخصوص شهر تبریز) می باشد. هزینه هر یک از طریق ارسال در فاکتور خرید به صورت سیستمی محاسیه و نمایش داده می‌شود.

عودت کالا

در صورت عدم انطباق محصول سفارش داده شده، محصول دریافتی یا پایان یافتن تاریخ انقضاء محصول “سلامت کده شفا” ملزوم به تعوض کالا بدون دریافت هزینه اضافی از مصرف کننده می‌باشد. لازم به ذکر است به جهت ارتباط محصولات عرضه شده توسط “فروشگاه اینترنتی سلامت کده شفا“با بهداشت و سلامت، از عودت محصولات پس از تحویل گرفته شدن معذوریم . در صورت آسیب دیدن مرسوله در عین حمل و نقل “سلامت کده شفا” به عدم تحویل مرسوله توسط مصرف کننده، پیگیر و پاسخگو خواهد بود

WeCreativez WhatsApp Support
همکاران ما برای پشتیبانی و پاسخ به سوالات شما آماده هستند. سوالات خود را بپرسید.
سلام وقت بخیر، میتونم کمکت کنم؟👋